Ražošana

Video

Par ražošanu

Uzņēmuma pamatdarbība ir mājas, ofisa, skolu un publiskās vides mēbeļu ražošana, nodrošinot izgatavošanu, montāžu, iepakošanu kā arī nosūtīšanu. Atbilstoši klienta prasībām tiek izgatavotas mēbeļu komplektējošās detaļas. Detaļas var tikt izgatavotas ar pilnu apdari vai sagatavotas apdarei, piedāvājam arī polsterēšanai sagatavotas detaļas.

 

Sadarbībā ar arhitektūras un būvniecības kompānijām, uzņēmums izgatavo mēbeles un interjera elementus dažādas sarežģītības projektiem.

 

Uzņēmums pievērš lielu uzmanību pasūtījumu izpildes laikam un piegādes precizitātei. Produkcija klientam tiek nosūtīta saliktās kravās vai pilnos konteineros uz klienta noliktavu vai noteiktu adresi. 

 

Iegūtā pieredze, ražojot komplicētus dizaina produktus, ļauj uzņēmuma komandai atrast atbilstošus risinājumus klientu vēlmēm un pārvērst dizaineru idejas veiksmīgos produktos.

Tehnoloģijas

Viens no uzņēmuma mēķiem ir sasniegt augstu produktu kvalitāti, rūpīgi izvēloties un ieviešot jaunas tehnoloģijas, tādēļ liela uzmanība tiek pievērsta investīciju plānošanai un ražošanas menedžmentam. Modernas ražošanas iekārtas un kvalificēti darbinieki nodrošina produkcijas piemērotību Eiropas un ASV kvalitātes standartiem. 

 

Ražošanas procesā būtisku lomu piešķiram arī vides jautājumiem. Visi materiāli tiek maksimāli izmantoti un nekas nenokļūst vidē. Skaidas tiek 100% izmantotas, lai saražotu briketes un lai nodrošinātu apkuri, tādejādi mēs apkurei neizmantojam nekādus papildus enerģijas veidus.

 

Apdares materiālu atlikumi, apdares iekārtu mazgāšanai izmantotie šķīdinātāji un vecie apdares materiāli tiek destilēti izmantojot SIA "Indutek" piegādāto Firmas Formeco ražoto šķīdinātāju destilācijas aparātu D25AX. Destilācijas procesā iegūtais šķīdinātājs tiek izmantots iekārtu tīrīšanā, un atlikusī sausnes masa tiek nodota bīstamo atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumā SIA "BAO".

 

Visas uzņēmuma ražotnes ir aprīkotas ar speciālām ventilācijas un aspirācijas sistēmām, kas tika instalētas saskaņā ar Eiropas Savienības standartiem. Šīs sistēmas atdala putekļus no gaisa un šie savāktie putekļi tiek izmantoti apkurei. Visi izmeši tiek filtrēti pirms tie nonāk atmosfērā. Modernā apkures sistēma ļauj uzkrāt enerģiju, kas vasaras periodā tiek izmantota žāvētavai.
 

Esam arī noslēguši līgumu ar Latvijas Zaļo Punktu par iepakojuma materiālu otrreizēju pārstrādi.

Materiāli

Produkcija tiek ražota no MDF un KSP plātnēm kā arī no liekti līmēta saplākšņa. Virsmas finierē vai laminē atbilstoši produkta specifikācijai. Izstrādājumi var tikt krāsoti, lakoti, beicēti, vaskoti vai eļļoti, tādejādi klientam ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko risinājumu. Ražošanā izmanto tikai augstas kvalitātes kokmateriālus, mēbeļu furnitūru un apdares materiālus.

 

Mūsu stiprākā puse ir spēja apvienot vienā izstrādājumā dažādus materiālus, kas padara mūsu piedāvājumu elastīgu. Visi materiāli, kas tiek izmantoti mēbeļu ražošanai atbilst E1 prasībām.

 

up button